Top-Banner

ДЮШ

Събота, 08 Юни 2019 15:04

Спартак загуби баража за U19

Спартак Пловдив загуби баража за влизане в Елитна Група U19 с 1:3 от Верея Стара Загора. Двубоят се игра в Хасково.

"Спартаклии" допуснаха два гола през първото полувреме, инкасирайки и греда. Въпреки допуснатите голове "пловдивчани" се съвзеха и създадоха не-малко положения пред вратата на Верея. Голямо влияние оказа и липсата на нападателят на Спартак, който се контузи непосредствено преди мача.

Второто полувреме започна както завърши първото, натиск на Спартак, а Верея контраатакуваха. При една такава "старозагорци" направиха резултатът класически в тяхна полза. Две минути след третия гол, Спартак върна едно попадение чрез Митко Илиев. Последваха нови пропуски за Спартак, но до гол не се стигна.

В състава на Спартак играха двама юноши от набор 2004, които оставиха добри впечатления с играта си.