Top-Banner

Мъжки отбор

Неделя, 19 Юли 2020 20:14

Дубълът на Спартак разгроми ФК Скутаре

Вторият отбор на Спартак постигна нова победа в контролните срещи, след като победи с 4:1 тима на ФК Скутаре. В отбора, в който ще играят най-преспективните юноши от aкадемията, днес игараха 7 юноши от набор 2005.

Гладиаторите откриха резултата в средата на първото полувреме, когато Кирил Георгиев центрира от корнер и Делян Тошев с глава отбеляза за 1:0.

Само няколко минути по-късно отново Кирил Георгиев центрира от корнер, а Мариян Божилов с глава покачи на 2:0.

В края на полувремето Илия Смилянов, след многоходова комбинация, направи резултата класически.

През второто полувреме отборът на Скутаре върна едно попадение, но Кирил Георгиев, след самостоятелна акция, оформи крайното 4:1.