Top-Banner

ДЮШ

Събота, 15 Август 2020 13:53

Спартак U17 разгроми Добруджа, тежка контузия беляза мача

Спартак разгроми тима на Добруджа с 6:1 като гост в мач 2- ри кръг на Елитната група U17- Изток.

Двубоят се игра на изкуствения терен на градския стадион в Добрич.

Спартак си осигури комфортен аванс още преди почивката, след като поведе с 3:1 с 2 попадения на Васил Стойчев и 1 гол на Божидар Колев.

След почивката "гладиаторите" продължиха с доминацията и добавиха още 3 попадения чрез Георги Лазаров, Васил Стойчев и Здравко Щерев.

Победата бе помрачена от тежка контузия на Гeорги Лазаров две минути преди края на мача. Нападателят е със счупена ключица след грубо влизане на съперников играч.

В следващия кръг на 19 август от 18:00 часа Спартак приема тима на Локомотив Пловдив.

Съставът на Спартак: Кристиан Милушев, Филип Алексиев, Цветан Вълчинов, Велиян Димитров, Станислав Василев, Петко Дързев, Васил Стойчев, Димитър Милчев, Георги Лазаров, Божидар Колев, Митко Митков (Денис Имам, Здравко Щерев, Илия Сираков, Петър Стоев, Петър Бучов)